Trend BOOK – Maj 2017

Wiosna w tym roku mocno kapryśna, ale niebawem cieplej!

Mimo że meteorolodzy zapowiadają wysokie temperatury, wiosenne poranki wciąż będą chłodne. Z tej okazji mamy dla Ciebie cudne płaszcze w modnym kroju a’la szlafrok.

Płaszcze idealnie pasuje zarówno do jeansów jak i eleganckich strojów dress code.


Do płaszcza idealnie pasować będą przypinki, które są alternatywą dla naszywek. Przypinki są świetną alternatywą dla bardzo modnych obecnie naszywek z tą różnicą, że nie niszczą ubrań. Ponadto są znacznie wygodniejszą formą, bo te same przypinki można zastosować do różnych ubrań – w zależności od stylizacji i potrzeby.

Pazura wiosennej stylizacji doda również czapka z daszkiem w panterkę, która, mimo że w kroju typowej baseballówki, doskonale dopasuje się również do płaszcza.

Czapka z daszkiem panterka

Wiosna to też czas, kiedy w końcu spodnie można zamienić na spódniczkę bez obawy przed zmarznięciem. Do pięknego płaszcza idealnie skomponuje się spódniczka w wyraziste kwiaty.

Ciężko nie wspomnieć również o pięknych torbach w pastelowych barwach, które idealnie dopasują się do wiosennych i letnich stylizacji.

Kwiecista, kwietna i kwiatowa

Inną naszą propozycją spódniczki jest lekko sztywna, kolorowa i kobieca spódniczka w wielkie kwiaty. Ta, znacznie bardziej elegancka, może stać się elementem oryginalnego dress code przedsiębiorczej i odważnej kobiety.