Hity na Dzień Kobiet – poradnik dla panów

Dzień Kobiet to jeden z tych dni, na które kobiety podświadomie czekają i na które liczą. Każda z nas ma coś z księżniczki i, mimo że nie mówi tego głośno, co roku liczy na coś więcej niż tylko tulipan. Aczkolwiek tulipan to również niezmiernie miły gest.

Jeśli jednak jesteś dla niej kimś bliższym niż kolegą, mile ją zaskocz i spełnij to niewyartykułowane marzenie.

My ze swojej strony możemy polecić kilka niezobowiązujących drobiazgów, które na pewno ucieszą dziewczynę, jeśli staną się miłym dodatkiem do kwiatka.

Drobiazgi, które będą jej przypominać Ciebie

Są trzy kategorie prezentów, które kobiety uwielbiają i, za które nie mogą się denerwować (bo kupiłeś za duży rozmiar) – są to kwiaty, kosmetyki i biżuteria. Te ostatnie możesz dostać w naszym sklepie w rożnych formach: od kolczyków, przez naszyjniki i broszki, aż po bransoletki.

Z okazji Dnia Kobiet najlepszym prezentem spośród nich będą broszki. My polecamy szczególnie eleganckie baletniczki.

 Pomysł na prezent dla niej na dzień kobiet

Drugą biżuteryjną kategorią, która również ucieszy będą bransoletki. Spośród nich polecamy a’la marynarskie – ze sznurem.

Bansoletka i broszka iNdependy :)

Przydasie, które przypomną jej, jaka jest ładna

Niegdyś bardzo popularne i obecne w każdej damskiej torebce, ostatnio jakby odeszło w zapomnienie – mowa tu o lusterku do torebki, które dziś też trudno dostać. My proponujemy je w wyjątkowych wzorach.

Lusterko jest cudownym prezentem, który będzie przypominał Twojej Pani jaka jest ładna za każdym razem, kiedy w nie spojrzy.

Coś, w czym z pewnością się zakocha

Coś, co nie błyszczy i nie pachnie, ale jest niesamowicie przydatne dla każdej kobiety to szczotka do włosów. U nas znajdziesz taką, w której zakocha się każda kobieta. Dodatkowo możesz wybrać szczotkę w jej ulubionym kolorze.

A co odradzamy?

Kosmetyki to cudowna rzecz i na pewno, obok biżuterii jest czymś, co zawsze cieszy. Na Dzień Kobiet nie kupuj jej jednak myjki, bo może pomyśleć, że nie jest dla Ciebie dostatecznie doskonała… I powinna coś ze sobą zrobić.

Najlepszy z najlepszych

Problematyczna może być również odzież. Nawet bardzo dobrze znając jej gust możesz po prostu nie trafić. Ale tu pomocy może być bon podarunkowy, który możesz zamówić u nas na dowolną kwotę. Dzięki temu Twoja Dama sama wybierze sobie to, co najbardziej przypadnie jej w naszym sklepie do gustu. Taki prezent będzie wręcz idealny dla dziewczyny, która jest iN.